Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий
Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий

Поділитися новиною:

Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий

24 березня в рамках Тижня трудового навчання та образотворчого мистецтва проведено відкритий урок з трудового навчання у 8-му класі «Технологія виготовлення писанки»

Мета уроку:  навчити застосувати отримані знання та навики писинкарства, техніки на практиці при виготовленні великодніх яєць, формувати навички розписувати писанки; розвивати почуття композиції у визначеній формі (форми яйця), колірного рішення образу; виховувати повагу до традицій і звичаїв народу, прищеплювати любов до народного мистецтва (писанкарства), виховувати естетичний та художній смак.

Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий Альбом: Тиждень трудового навчання та образотворчого мистецтва. День 5-ий

Приєднані документи:

Відкритий урок
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/10076 | Переглядів: 124Дата публікації: 16:48 24.03.2017
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих