День Свободи і Гідності
День Свободи і Гідності

Поділитися новиною:

День Свободи і Гідності

21.11.2017 року в нашій школі пройшов День Свободи і Гідності. Свято, яке встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В нашій школі  була проведена тематична лінійка присвячена  Дню Гідності і Свободи . Учні зачитали інформацію про започаткування цього Дня, про події, які відбувалися на Майдані. Усі присутні мали змогу переглянути відеоролики про мужність і патріотизм нашого народу.

    Хвилиною мовчання учні біля стенду присвяченого герою України  Карасіку Олександру Івановичу вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Альбом: День Свободи і Гідності Альбом: День Свободи і Гідності Альбом: День Свободи і Гідності Альбом: День Свободи і Гідності
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/11636 | Переглядів: 116Дата публікації: 17:43 21.11.2017
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих