Новорічне свято «У гостях у казки»
Новорічне свято «У гостях у казки»

Поділитися новиною:

Новорічне свято «У гостях у казки»

Новорічна казка завітала 28 грудня у нашу Ягіднянську школу!

  Представили нашій увазі цю новорічну казку учні 5-11 класів. Активну участь брали учні 1-4 класів, батьки, а також гості, які завітали на цей чудовий новорічний ранок.

  Діти в карнавальних  костюмах водили хороводи біля ялинки,  відгадували загадки, змагалися у конкурсах. Ніхто з учнів не  залишився осторонь дійства і кожен отримав солодкий подарунок від Діда Мороза.

  Свято завершилося привітанням директора школи Загоруйко А.Л., з Новим роком та Різдвом Христовим та словами глибокої вдячності спонсорам заходу.

 

Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки» Альбом: Новорічне свято «У гостях у казки»
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/11976 | Переглядів: 85Дата публікації: 13:00 28.12.2017
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих