Всеукраїнський тиждень правових знань у школі
Всеукраїнський тиждень правових знань у школі

Поділитися новиною:

Всеукраїнський тиждень правових знань у школі

Пріоритетним завданням школи є виховання правової культури дітей та формування шанобливого ставлення особистості до гуманістичних цінностей суспільства і держави до людей, природи, права та закону.

  З 11 по 22 грудня 2017 року в школі було проведено Тиждень правових знань під гаслом «Правова освіченість – показник громадянської свідомості». Мета Тижня – це поглиблення знань щодо навичок і звичок правомірної поведінки вдома, в школі, з однолітками, в суспільстві.
   Заступником з виховної роботи Лашко Г.В.  та вчителем правознавства Пішик О.А. разом з класними керівниками 1 – 11-х класів було розроблено план заходів щодо організації та проведення правоосвітньої роботи, зокрема, у рамках тижня відбулись години спілкування «Закон і право у моєму житті».
  На виховних годинах учні школи вивчали нормативні документи щодо прав людини та дитини, обговорювали правові ситуації: "Я маю право на...", "Права і обов'язки людини і громадянина", "Сторінками Загальної декларації прав людини", "Права дітей і неповнолітніх", "Запобігання злочинності серед неповнолітніх", "Мої права та обов'язки", " Великі права маленької дитини".        Вчитель правознавства Пішик О.А . було проведено  інтелектуально-ділову гру «Діти України про свої права» 
     Впродовж тижня учні школи мали змогу ознайомитись з виставкою літератури на правову тематику «Закон і права для всіх єдині», яку підготувала бібліотекар Авдієнко Л.В.
   Підсумком тижня стали тематична виставка малюнків і плакатів.
    Виходячи із системи правоосвтньої роботи школи, комплекс заходів, спрямованих на розширення знань учнів у галузі права, посилення ролі школи і сім’ї у формуванні правомірної поведінки дітей педагогічним колективом школи продовжуватиметься і надалі, адже правова культура – невід’ємна складова загальної культури особистості.

Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/11977 | Переглядів: 52Дата публікації: 10:37 11.12.2017
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих