Вечір зустрічі випускників
Вечір зустрічі випускників

Поділитися новиною:

Вечір зустрічі випускників

3-го лютого 2018 року в Ягіднянській школі відбувся Вечір зустрічі випускників, на якому були присутні випускники ювілейних років, а саме: випускники 1968 року, 1973 р, 1978 р, 1983 р., 1988 р., 1993 р., 1998 р., 2008 р., 2003 р., 2013 р. та наймолодші випускники 2017 року.

 

    В першу суботу лютого, а саме 03.02.2018 року за доброю традицією, Ягіднянська школа відчинила свої двері для зустрічі зі своїми випускниками-ювілярами. Лютневі зустрічі випускників давно вже стали доброю традицією для багатьох дорослих людей, особливо приємні, оскільки є своєрідною екскурсією в дитинство - найщасливіший час у житті людини. Так приємно знову побачити заклад, що дав путівку в життя, поспілкуватися з однокласниками - особливою когортою людей, з якими об`єднує спільне дитинство, загальні враження.

     Десять випусків зустрілися в актовій залі рідної школи. Життя, наче потяг, зупинка під назвою «Школа». А далі - у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі й тривоги, радощі й успіхи, та в усіх випускників була спільна зупинка, і хоча немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою «Школа» завжди раді своїм учням.

    Вир життя розкидав випускників школи по різних шляхах, по-різному склалися їхні долі. Дехто так і проживає в рідному селі, багато хто торує життєві шляхи далеко від отчого дому, а інших доля закинула так далеко, що через велику відстань не змогли приїхати на зустріч, але душею і подумки були поряд із однокласниками.

    Аби створити урочисту атмосферу, дати змогу повернутися в дитинство, у фойє школи випускників радо зустрічали учні 11 класу. Дівчатка одягнені у шкільну форму запрошували кожного випускника до класної кімнати навчального закладу, де вони могли обмінятися теплими обіймами, адже з деякими однокласниками вони не бачилися багато років.

  Вечір зустрічі розпочався із дзвоника, який скликав колишніх учнів у рідні класи, де вони знову відчули себе школярами. Усе було як у старі-добрі часи: щирий і привітний вчитель, усміхнена дітвора, заклопотані учні.

  Свято спогадів і сподівань продовжилося в коредорі школи. Як годиться, теплими словами та найкращими побажаннями зустрів колишніх випускників директор школи А.Л.Загоруйко. Багато теплих, щирих, хвилюючих серце слів прозвучало з вуст учителів. Приємно було чути щирі вітання від вчителів ветеранів Макарової Ольги Олексіївни – учителя математики, класного керівника 11 класу 2013 року випуску, та Швацької Галини Іванівни - учителя російської мови та літератури, класний керівник  10 класу 1978 року випуску – випускники знову поринули в далеке дитинство.

  Випускники, учителі та учні школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять учителів та однокласників, які вже ніколи не переступлять шкільного порогу, бо їхні душі відлетіли у вічність.

 Свято продовжилося танцювальними, віршованими та пісенними дарунками від учасників святкового концерту, учнів школи, які з великою радістю дарували випускникам свою творчість.Та був приємний подарунок вчителям від випусників минулих років та жителів села.

  Ця зустріч – справжнє родинне свято, під час якого всі присутні злилися у стоголосий хор, виконуючи пісню «Когда уйдём со школьного двора» - своєрідний гімн випускників усіх поколінь. Не обійшлося без спогадів, жартів із шкільного життя, мудрих порад та настанов досвідчених випускників, які багато досягли у своєму житті. Ще довго лунали оплески та гучне «Браво!» не лише на адресу юних артистів, а й випускників. На згадку про цю зустріч було зроблене загальне фото, аби створити своєрідний місток між поколіннями, передаючи у спадок найкращі миттєвості шкільного життя.

  Пройшли, пробігли роки… Але очі випускників не втратили веселих іскорок та блиску. І хоча у кожного своє життя, по-своєму цікаве, насичене подіями, усім було що сказати про себе, про свої здобутки, здобутки своєї родини.

  Одним словом, це був ще один день дитинства, хоч уже й дорослих людей, ще на один день усі вони стали веселими, безтурботними учнями.

  Звертаючись до випускників, хочеться сказати, що ми пишаємося всіма, хто натхненно черпав знання в нашому храмі науки і, вийшовши із затишних кабінетів та гамірних коридорів, зберігає дитячий запал у своїх серцях; невтомною працею й інтелектуальним потенціалом стверджує велич України; пише живі сторінки історії нашої школи.

Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників Альбом: Вечір зустрічі випускників
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/12263 | Переглядів: 175Дата публікації: 16:29 03.02.2018
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих