Весняні канікули!
Весняні канікули!

Поділитися новиною:

Весняні канікули!

з 24.03 по 01.04.2018 року в Ягіднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів - весняні канікули. Заняття розпочнуться 02 квітня 2018 року. Приємного всім відпочинку!

Незабаром розпочнуться весняні канікули. Звертаємося до батьків з проханням завчасно подбати про змістовне та безпечне дозвілля дітей під час канікул та підготувати їх до тривалого перебування вдома на самоті.
   Щоденно та невпинно нагадуйте дітям про безпечні правила поведінки у побуті, а саме:
- правила пожежної безпеки;
- правила користування електроприладами;
- правила користування газом у побуті.
  Забороніть дітям відчиняти двері незнайомцям, ким вони їм не представлялися, та повідомляти конфіденційну інформацію про свою сім'ю в розмовах по телефону або через мережу INTERNET.
   З настанням тепла діти все більше часу проводять на свіжому повітрі. Категорично забороніть дітям гратися на занедбаних недобудовах та в безлюдних місцях. Поясніть їм правила поводження з вибухонебезпечними предметами. На жаль і досі є випадки, коли бойові снаряди, залишені з часів ВВВ, через необережне поводження з ними, калічать та травмують людей.
  Переконайтеся, що ваша дитина знає як потрібно діяти в надзвичайних ситуаціях та номери телефонів швидкого реагування: 101, 102, 103, 104.

                                                                                                                                         

Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/12756 | Переглядів: 64Дата публікації: 16:24 23.03.2018
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих