Відкритий урок з української мови у 3-му класі
Відкритий урок з української мови у 3-му класі

Поділитися новиною:

Відкритий урок з української мови у 3-му класі

16 березня у 3-му класі проведено відкритий урок з української мови "Загальне поняття про дієслово. Зв'язок дієслова з іменником у реченні".

Змістовний, цікавий урок провела учитель початкових класів Дворецька Н.І. Хотілося б відмітити те, що попри інтенсивність навчального процесу (жодної хвилини діти не сиділи без діла, один вид діяльності постійно змінював інший), атмосфера уроку не виглядала напруженою, а мала вид дружнього спілкування. Вчителю вдалося постійно утримувати увагу дітей. Діти активно співпрацювали, ставили питання, висловлювали власні думки.

Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі Альбом: Відкритий урок з української мови у 3-му класі

Приєднані документи:

Конспект уроку Презентація до уроку
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/9991 | Переглядів: 149Дата публікації: 17:55 16.03.2017
Директор школи
Загоруйко Антоніна Леонідівна
Пошук
Версія для слабо- зорих